Tentuan të rrëmbejnë 36 – vjeçaren, pranga 3 shqiptarëve

May 3, 2016 13:33

Tentuan të rrëmbejnë 36 – vjeçaren, pranga 3 shqiptarëve

Tre shqiptarë kanë rënë në pranga e policisë italiane, pasi tentuan të rrëmbenin një 36 – vjeçare në qytetin e Caserta, rajoni i Compagnia.

Të arrestuarit janë Altin Keshi, 38 – vjeç, Emirjan Manga, 30 – vjeç dhe 21 – vjeçari Ergon Merdini, të tre pa leje qëndrimi në vendin fqinj.

Sipas mediave italiane, arrestimi i tre shqiptarëve u bë në momentin, kur po tentonin të rrëmbenin një 36 – vjeçare, pronare e një restoranti të zonës.

Të armatosur me thika, ata mësohet se bënë rezistencë ndaj forcave të policisë, duke plagosur edhe njëri prej karabinierëve, i cili mori plagë të lehta dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

May 3, 2016 13:33
Komento

3 Komente

 1. l ri May 3, 14:16

  Prandaj e duan emigrimin e pa ligjshëm kafshët të tregojnë kafshërinë e tyre,,,!Aty të ngordhin mos u kthe fshin të gjallë,,,!

  Reply to this comment
 2. Arturi May 3, 17:25

  Ne litar, pisat dhe kriminelet!

  Reply to this comment
 3. ledjona keshi August 23, 21:38

  E dini ju se si eshte e verteta mos u besoni lajmeve qe dalin se ndoshta vjen dita qe dhe ju munt per perfundoni brenda prandaj mos fol per te tjeret a okk

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?