Tepelenë, ndërron jetë njëri nga të plagosurit në aksident

April 8, 2016 15:44

Tepelenë, ndërron jetë njëri nga të plagosurit në aksident

Njëri prej të plagosurve të aksidentit në Tepelenë ka ndërruar jetë gjatë transportimit për në spital.

Identiteti i tij nuk dihet ende, ndërkohë që një person tjetër është i plagosur në gjendje të rëndë.

Aksidenti automobilistik ndodhi në zonën e Ujit të Ftohtë, ndërkohë që policia është në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plota të shkaqeve.

April 8, 2016 15:44
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*