Tërbohen britanikët një ditë pas Krishtlindjes (Foto)

December 27, 2017 13:22

Tërbohen britanikët një ditë pas Krishtlindjes (Foto)

Me veshje tradicionale, por edhe me maskime si Donald Trump apo edhe Putin, të rinjtë britanikë u “shthurën” një ditë pas Krishtlindjes, në “Boxing Day”.

Forcat e rendit ishin në gatishmëri dhe shpesh u kërkua ndihmë tek ta, pasi pati edhe përplasje fizike mes të rinjve, që duket se e kishin tepruar “pak” me alkoolin.

December 27, 2017 13:22
Komento

1 Koment

  1. ??? December 27, 13:33

    Ah c’ja fusni kot dhe ju, gjeni ca foto dhe thoni se ndodhin ne Boxing Day. Keto foto jane para Krishtlindjeve dhe nuk kane lidhje me Boxing Day kur te gjithe i sulen dyqaneve per te blere me cmime te uleta. Pastaj, keto foto nuk pasqyrojne aspak realitetin ne cdo qytet, por vetem pak idiote nga milionat qe dalin e pijne dhe nuk sillen keshtu.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin