Tërmet 4.2 ballë në Fushë Arrëz, panik te banorët

August 12, 2019 18:06

Tërmet 4.2 ballë në Fushë Arrëz, panik te banorët

Një tërmet me magnitudë 4.2 ballë ka lëkundur Fushë Arrëzin pasditen e sotme.

Lëkundja është regjistruar në orën 17:37 minuta duke shkaktuar panik dhe frikë te qytetarët që kanë dalë nga banesat.

Epiqendra ka qenë 18 km nga Fushë Arrëzi.

 

l.h/ dita

August 12, 2019 18:06
Komento

1 Koment

  1. Monika hajdute me cizme August 12, 20:25

    Aman ore se kemi nostradamusin president andej me familjen e kokmedhenjve.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim