Tërmeti 2.9 ballë lëkund Tiranën

January 13, 2015 19:55

Tërmeti 2.9 ballë lëkund Tiranën

Instituti i Sizmiologjisë ka regjistruar lëvizje të lehta tërmeti në Tiranë rreth orës 18:00.

Sipas Institutit të Sizmiologjisë tërmeti ka qenë me magnitudë 2.9-3 ballë, i shkallës Rihter dhe ishte 5 kilometra në thellësi.

Nga ky Institut thonë se tërmeti është ndjerë deri në Krrabë.

January 13, 2015 19:55
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim