Tërmeti, anëtarët e Këshillit Bashkiak në Fier dhurojnë pagën e nëntorit

December 2, 2019 16:12

Tërmeti, anëtarët e Këshillit Bashkiak në Fier dhurojnë pagën e nëntorit

Këshilli bashkiak i Fierit, i mbledhur paraditen e sotme në një mbledhje jashtë radhe ka vendosur që pagën e muajit nëntor ta dhurojë në ndihmë të familjeve të dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit.

Këshilli bashkiak ka 51 anëtarë me pagesë mujore 11900 lekë.

l.h/ dita

December 2, 2019 16:12
Komento

4 Komente

 1. demo December 2, 16:52

  Ne presim Oligarket te japin parate e vjedhura.Kryeministri dhe ministrat te lirojne shtepijat dhe t`i strehojne durrsaket tek Hoteli Beqes.Rama te shkoje tek pallati Anetes.
  Doni dhe pensionin e fukarenjve qe mezi shtyjne muajin?

  Reply to this comment
 2. . December 2, 16:56

  me detyrim???
  a mos mungon nje zero me shumr ne paga

  Reply to this comment
  • Jozi December 2, 17:24

   Qenkan keputur ne bythe.
   Ajo nuk eshte page, por quhet shperblim mujor i keshilltareve. Bile eshte me e vogel se 110 mije leke te vjetra po ti heqesh dhe tatimin 10%.
   Le te lene pagen atje ku punojne si drejtore apo shefa rreth 700 mije te vjetra.

   Reply to this comment
 3. Arben December 2, 17:40

  DISA NGA ATO QE NA KANE VJEDHUR NE,

  I COJNE TEK ARKA E PARTISE PER PPP-TE

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim