Tërmeti lëkundi vendin, mësoni epiqendrën dhe sa ballë ishte

August 9, 2018 11:11

Tërmeti lëkundi vendin, mësoni epiqendrën dhe sa ballë ishte

Ditët e fundit vendi ynë është goditur nga tërmete të vegjël. Edhe mëngjesin e sotëm IGJEUM ka regjistruar një tjetër goditje tërmeti.

Epiqendra është regjistruar në Kepin e Rodonit, në Durrës dhe magnituda ka qenë 3.6.

Fatmirësisht lëkundjet kanë qenë të lehta dhe nuk janë raportuar dëme në njerëz.

o.j/dita

August 9, 2018 11:11
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim