Vendimi: Mbyllet mbikalimi i Shkozetit pas tërmeteve të përsëritura

November 26, 2019 16:57

Vendimi: Mbyllet mbikalimi i Shkozetit pas tërmeteve të përsëritura

Autoriteti Rrugor vendos të mbyllë trafikun tek Mbikalimi i Shkozetit.

Ky vendim u mor pas tërmeteve të përsëritura gjatë ditës.

Kontraktori dhe Policia Rrugore janë prezente në vend për të drejtuar trafikun.

ARRSh kërkon mirëkuptimin e banorëve dhe përdoruesve të rrugës derisa kjo situatë të qetësohet.

 

l.h/ dita

November 26, 2019 16:57
Komento

1 Koment

  1. MOD November 26, 17:43

    Cfare, a, kane hall se mos bie mbikalimi?

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim