Tërmeti “shkund” veriun e vendit, lëkundjet ndjehen edhe në Tiranë

January 4, 2018 12:02

Tërmeti “shkund” veriun e vendit, lëkundjet ndjehen edhe në Tiranë

 

Veriu i Shqipërisë është goditur nga lëkundje të forta tërmeti mesditën e sotme.

Epiqendra e tërmetit ka qenë pranë Vermoshit.

Tërmeti ka qenë me magnitudë 5.4 ballë, me thellësi 1 km.

Lëkundjet e tërmetit janë ndjerë edhe në Tiranë, Kukës, Shkodër dhe Dibër.

January 4, 2018 12:02
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*