Ters në Vatikan?

March 11, 2013 15:17

Ters në Vatikan?

Një mace e zezë mes kolonave të Vatikanit. Fotoja në të cilën paraqitet një murgeshë duke u lutur dhe një mace e zezë që kalon aty pranë po bën xhiron e botës. Disa e kanë parë macen si një shenjë të keqe për konklavën që pritet të mblidhet të martën, ndërsa të tjerë mendojnë se është thjesht rastësi.

 

March 11, 2013 15:17
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*