Tetovë/ Moti i keq, makina bie në humnerë

February 26, 2018 11:02

Tetovë/ Moti i keq, makina bie në humnerë

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në dalje të Gostivarit, rrugës për në Tetovë.

Një makinë ka humbur drejtimin në rrugën me dëborë, dhe ka përfunduar në humnerë.

Mediat maqedonase raportojnë se ka të lënduar, por që janë jashtë rrezikut për jetën.

Policia e Gostivarit ka nisur hetimet, dhe ndërkohë ka apeluar që qytetarët të jenë të kujdesshëm në rrugët me dëborë dhe ngrica.

s.a/dita

February 26, 2018 11:02
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*