“The Guardian”: Këto janë fotot e javës ku bota ktheu sytë

June 4, 2018 14:56

“The Guardian”: Këto janë fotot e javës ku bota ktheu sytë

 

Prestigjozia “The Guardian” ka përcjellë fotografitë më të mira të javës.

Më poshtë do të shihni demonstratat në Gaza, muaji i shenjtë i Ramazanit, rrjedha e llavës nga vullkani Kilauea dhe Rafael Nadal në “French Open”.

Këto dhe të tjera ngjarje janë fiksuar nga foto-reporterët. Hidhini një sy.

l.h/ dita

June 4, 2018 14:56
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*