Thirrje kundër Ramës gjatë homazheve për viktimat e 21 janarit, një i shoqëruar

January 21, 2019 11:51

Thirrje kundër Ramës gjatë homazheve për viktimat e 21 janarit, një i shoqëruar

Gjatë homazheve për viktimat e 21 janarit 2011 ndodhi një incident.

Sipas informacioneve mësohet se një person ende i paidentifikuar ka hedhur thirrje kundër kryeministrit Edi Rama dhe ka tentuar që t’i afrohet.

Ai është ndalur nga Garda e Republikës dhe më pas është shoqëruar nga Policia në Komisariat.

l.h/ dita

January 21, 2019 11:51
Komento

8 Komente

 1. Janulles me sqepar kokes. January 21, 12:00

  Hipokrizia po kalon edhe kufijte e talljes se bythes me viktimat e 21 janarit.

  Reply to this comment
 2. DINGO January 21, 12:20

  Rama pasi i dergoi njerezit si delet tek Ujku,i perdori per te ardhur ne Pushtet,dhe eshte njesoj vrases si sali qeni

  Reply to this comment
 3. Syrja Qarri January 21, 12:25

  Te genjesh te kap ligji i shpifjes dhe shkon ne burg.
  Te thuash te verteten prape shkon ne burg.
  Si do te shkoje halli i shqiptarit te gjore.

  Reply to this comment
 4. Edkokaina January 21, 12:27

  Thirrje kunder Rames dhe i shoqeruar ne komisariat!Me 21 Janar 2011 u sulmua policia,institucionet shtetrore dhe u dogjen qindra makina,ndersa Rama qe i nxiti vandalizmat rrinte ne Kafe.Prandaj pergjegjes per kater te vraret eshte Ram nxitesi.Guxo ne Amerike te sulmosh ashtu si sulmuan preotestuesit deren e Kryeministrise me makine dhe ta shihni si perfundon.Fajtori kryesore per
  vrasjen e kater personave eshte edkokaina,ai qe tani nuk i lejon as me fol shqiptaret jasht ne protesta apo ne fjalimet e tij ne universistete ku derdellit vetem ai.

  Reply to this comment
  • Dulla January 21, 12:42

   Idiot i SHQUPit

   Reply to this comment
  • Mashkullori January 21, 13:31

   Do te isha dakort qe te veprohej kunder atyre,te cilet sulmuan deren e rrethimit te kryeministrise me ate veturen.Por atyre nuk ju hyri gjemb ne kembe,por e hengren plumbin ata qe ishin tek ura e Lanes dhe me duar ne xhepa.Kjo te tregon gje zoterise tuaj?A mos ajo vetura ishte e porositur prej Berishe-Lulit,per te bere shkak raprezaljesh,sikuner ndodhi mbas kesaj?
   Kur te sqarosh kete ke te drejte te akuzosh ke te duash,por mos kalo pa ndeshkuar “shperthyesit” e deres te paret e pastaj me te tjeret…

   Reply to this comment
 5. Beni January 21, 12:53

  Si eshte e mundur qe familjaret e viktimave te 21 janarit me autor sali berishen shkojne ne homazhe me mashtruesin dhe demagogun edvin rama ? Edvin rama erdhi ne pushtet mes shume premtimeve te pambajtura edhe per zbardhjen e krimit shteteror te 21 janarit. Kane kaluar 6 vite nga ardhja ne krye te tepsise dhe ai nuk ka bere asgje. Nese familjaret vazhdojne te bejne homazhe false me edvinin atehere ajo ceshtje nuk do te kete asnjehere te denuar dhe ne te gjalleve te tjere te edvinistanit nuk ka perse te na vije keq per keta familjare fasade

  Reply to this comment
 6. besa January 21, 15:53

  Sa te pakenaqur jane ata qe i vrane! Dhe e shprehin me indinjate te gjithe ne komentet e tyre. Janulla, qeni Dingo, gjithe qorrat, e me ne fund dhe Beni qe i pelqen emri i te tjereve se te tijen e ka kyer me balte njeriu.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*