Pamje me dron / Thumana e parë nga lart, mes rrënojave ka njerëz

November 26, 2019 15:30

Pamje me dron / Thumana e parë nga lart, mes rrënojave ka njerëz

Kamera e Ora News sjellë pamjet me dron të Thumanës pas tërmetit.

Në Thumanë dhe në Durrës situata është më e rëndë pasi janë shembur shumë ndërtesa.

Deri tani raportohen 15 viktima nga tërmeti.

Operacionet e kerkim shpetimit vijojne.

l.h/ dita

November 26, 2019 15:30
Komento

1 Koment

  1. Tori November 27, 07:15

    Eshte me fort turp ti shohesh palatet dhe shtepite tona plot me cisterna per uje.Ngushellime familjareve tepersonave qe humben jeten ne kete tragjedi,sherim te shpejte te plgosurve dhe ishalla nuk ka me viktima te tjera poshte rrenojave.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim