Thumanë, shitet dhelpra e lidhur në mes të rrugës

December 9, 2015 17:18

Thumanë, shitet dhelpra e lidhur në mes të rrugës

Kjo foto tregon një dhelpër të lidhur dhe që është nxjerrë në shitje në mes të rrugës në Thumanë të Krujës.

Dhelpra tregtohet e lidhur, ndonëse me moratorium ndalohet gjuetia.

Qytetarja e ka bërë denoncimin te shoqata “Rescue Animal Albania.

December 9, 2015 17:18
Komento

3 Komente

 1. Der Löve... December 9, 19:38

  Gjynaf ,
  un dhelprat e kam xhan…

  Reply to this comment
 2. Bora December 9, 20:45

  Ca kafshesh!! Ncnc. He pra ku shteti, ku policia? Ky rob duhet futur ne burg. Ky qenka dhe nje ekzemplar i rritur. Ca ndyresirash.. ncnc

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?