Tirana pa drita, ja zonat që do jenë pa energji më 17 Maj

May 15, 2019 18:04

Tirana pa drita, ja zonat që do jenë pa energji më 17 Maj

OSHEE ditën e sotme ka bërë një njoftim për ndërprerjen e energjisë elektrike në disa zona të qytetit të Tiranës në datën 17 Maj.

Sipas informacionit të publikuar nga OSHEE energjia do të shkëputet nga ora 08:00 e mëngjesit dhe deri në orën 16:00 të pasdites.

Vendet të cilat do të jenë pa energji elektrike janë:

1.Pallati i Sportit “Asllan Rusi”

2.Pallatet pranë karburant “Kastratit” tek Zogu i Zi

3.Rruga “Artan Lenja”

4.Pranë ish-fushës së Aviacionit

5.Laprakë

6.Rrugët “Pandi Dardha” , “Mati Logoreci” , “Vangjel Noti”

7. Zona rreth Spitali Ushtarak

Njoftim i OST për abonentët Tiranë

 Data 17 maj

Për shkak të punimeve të OST në N/st Tirana 1 (Zogu Zi), më 17 maj do të stakohet energjia⚡në orën 08:00-16:00 për zonat:

Pallati i Sportit “Asllan Rusi”, pallatet pranë karburant “Kastratit” tek Zogu i Zi, rruga “Artan Lenja”, prane ish-fushes se Aviacionit, Lapraka, rrugët “Pandi Dardha”, “Mati Logoreci”, “Vangjel Noti” dhe zona rreth Spitali Ushtarak.

 

b.b/dita

May 15, 2019 18:04
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim