Tirana pa drita për 2 orë, ja zonat që do të preken

August 1, 2018 11:29

Tirana pa drita për 2 orë, ja zonat që do të preken

 

Disa zona të Tiranës do te jenë pa energji elektrike elektrike ditën e sotme.

Shkak është bërë një remont që pritet të kryhet në dy kabina, e për pasojë disa zonë të rëndësishme në Tiranë do të mbeten pa drita.

“Për shkak të remontit që do të kryhet në kabinën 2A dhe kabinën 7, më 1 gusht, nga ora 10:00-12:00 do të mbeten pjesërisht pa energji elektrike këto zona:

Rrugët “Dëshmorët e 4 Shkurtit”, “Rruga e Kavajës”, midis “Naim Frashëri” dhe “Muhamet Gjollesha”, si dhe rruga “Frederik Shiroka”, sqaron OSHEE.

l.h/ dita

August 1, 2018 11:29
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*