Tiranë, 1 kg kanabis në makinë, arrestohet biznesmeni dhe miku i tij

September 10, 2016 13:10

Tiranë, 1 kg kanabis në makinë, arrestohet biznesmeni dhe miku i tij

Policia e Tiranës ka sekuestruar një sasi prej 1 kg lëndë narkotike të llojit kanabis sativa dhe ka vënë në pranga 2 persona si posedues të saj.

Burime nga policia e kryeqytetit bëjnë me dije se janë arrestuar shtetasit Julian Bregu, biznesmen dhe Fatjon Brahja.

Arrestimi i këtyre personave është bërë pasi gjatë kontrollit të ushtruar në automjetin tyre u gjet dhe sekuestrua një sasi prej 1 kilogramë këndë narkotike e llojit kanabis sativa.

Kontrolli në automjetin e të arrestuarve ka ardhur pas një telefonate në numri e policisë 112.

September 10, 2016 13:10
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*