Tiranë, 20-vjeçarja kapet duke vjedhur rroba në një butik, arrestohet

August 2, 2016 10:23

Tiranë, 20-vjeçarja  kapet duke vjedhur rroba në një butik, arrestohet

E reja tenton të vjedhë rroba në një butik, por kapet në flagrancë nga shitësja dhe arrestohet.

Burimet bëjnë me dije se kanë vënë në pranga shtetasen Enxhi Selmanaj, 20 vjeçe, banuese në Tiranë, sepse në Bulevardin “Gjergj Fishta”, në një dyqan veshjesh, u kap duke vjedhur disa artikuj.

August 2, 2016 10:23
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*