FOTO / Tiranë, aksident spektakolar te “21 Dhjetori”, shpëton drejtuesi i mjetit

September 30, 2015 17:24

FOTO / Tiranë, aksident spektakolar te “21 Dhjetori”, shpëton drejtuesi i mjetit

Një aksident automobilistik ka ndodhur pasditen e së mërkurës në Tiranë, në zonën e njohur si “21 Dhjetori”.

Fatmirësisht, drejtuesi i mjetit të aksidentuar ka marrë vetëm disa dëmtime të lehta, edhe pse makina me të cilën udhëtonte është përmbysur.

2 3 4 5 6 7

September 30, 2015 17:24
Komento

2 Komente

  1. tomas September 30, 18:20

    Nje permbysje me shum hamendje por e renedesishme eshte qe ska te vdekur

    Reply to this comment
  2. Ashtueshte September 30, 21:46

    Nje permbysje te tille kam pare para nja nje viti te kthesa e Uzines Gjeollogjike, fatmiresisht nuk pati viktima, drejtuesi i mjetit pati ca gjakosje te “lehta”, me ndihmen e disa djemve e ngriti makinen ne pozicion normal, policia erdhi shume shpejt, por ç’e do, sepse drejtuesi i mjetit se çfare i tha, jo i dha, dhe polici iku menjehere!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim