Tiranë, aksidentohet patrulla e policisë, plagoset rëndë një efektiv

December 26, 2017 10:03

Tiranë, aksidentohet patrulla e policisë, plagoset rëndë një efektiv

Një patrullë policie është përfshirë këtë paradite nga një aksident rrugor.

Ngjarja ka ndodhur pranë Stacionit të Trenit, në kryeqytet.

Raportimet nga vendi i ngjarjes bëjnë më dije se dy efektivët ishin duke lëvizur me një motorr të patrullës ku një i moshuar u ka dalë përpara. Për të shmangur të moshuarin, motori ka devijuar duke dalë jashtë rrugës.

Ka mbetur i plagosur një prej efektivëve të policisë, i cili ndodhet në gjendje të rëndë.

Mësohet se nga aksidenti ka mbetur i plagosur lehtë dhe një kalimtar.

December 26, 2017 10:03
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim