Tiranë, arrestohet avokati për mashtrimin e klientit

January 18, 2018 17:28

Tiranë, arrestohet avokati për mashtrimin e klientit

Një avokat në kryeqytet ka rënë në prangat e policisë për mashtrim pas denoncimit nga një shtetas.

Avokati Gazmir Xhurxhi është denoncuar nga klienti i tij se i ka marrë paratë për të mbrojtur një çështje por më pas e ka mashtruar.

Mësohet se klienti i ka kërkuar kthimin e parave, por avokati ka refuzuar.

January 18, 2018 17:28
Komento

3 Komente

 1. perkthyesi January 18, 17:58

  Perfundimisht, sistemi i drejtesise kerkon nje pastrim total dhe radikal! Fajtoret te zene birucen, dhe te zevendesohen nga njerez me integritet moral dhe profesional, mundesisht te shkolluar ne perendim! Mos thoni se nuk ka! Ka qe c’ke me te, por deri me sot jane vene ne keto detyra thjeshte militante partish, qe nuk i duhen as dreqit!i

  Reply to this comment
 2. Olti January 18, 21:49

  Pse paskemi ne Shqiperi avoketer? Jane 99 % sekser te rendomte te ndonje prokuroruci o gjykatesi. Te gjithe duhet te kalojne ne site te drejtesise edhe keta mashtrues ordiner..

  Reply to this comment
 3. Kris 1 January 18, 23:00

  Ja u kap nje peshk i madh!Tiganin Zaho tiganin!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*