Tiranë, bastisen dhomat e studentëve të Inxhinierisë

January 30, 2014 10:08

Tiranë, bastisen dhomat e studentëve të Inxhinierisë

Persona të paidentifikuar kanë hyrë në mënyrë të fshehtë në godinën e studentëve të Inxhinierisë, duke bastisur disa nga dhomat që kanë gjetur hapur. Policia tha se mori denoncimin nga drejtuesit dhe vetë të dëmtuarit pasi konstatuan plaçkitjen. Mësohet se autorët kanë marrë një lap-top, tre telefona celularë dhe një shumë prej 8000 lekë. Dyshohet se vjedhja mund të jetë kryer edhe nga brenda, kurse materialet proçeduriale iu kaluan Prokurorisë së Rrethit, për akuzën e vjedhjes.

 

 

January 30, 2014 10:08
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*