Tiranë, bie në kontakt me rrymën elektrike, vdes i riu

April 12, 2018 14:55

Tiranë, bie në kontakt me rrymën elektrike, vdes i riu

 

Një 28- vjeçar ka ndërruar jetë, pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën “Teodor Keko” në kryeqytet.

I riu me inicialet E.P ka qenë duke transportuar disa hekura të cilat kanë takuar në telat e korrentit dhe për pasojë, ka gjetur vdekjen.

Njoftimi i policisë:

Më datë 11.04.2018, në rrugën “Teodor Keko”, shtetasi E.P, vjeç 28, banues në Kamëz, duke transportuar disa hekura të cilat kanë takuar në telat e korrentit dhe për pasojë, ka gjetur vdekjen.

Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Tiranë, për ngjarje aksidentale.

a.s/dita

April 12, 2018 14:55
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim