Tiranë, burri vret gruan me automatik më pas vetëvritet (emrat)

August 20, 2017 11:43

Tiranë, burri vret gruan me automatik më pas vetëvritet (emrat)

Tirana tronditet nga një krim i rëndë në familje. Burri ka vrarë gruan me automatik dhe më pas ka qëlluar veten.

Ngjarja është është shënuar sot (20 gusht 2017)  në  zonën e njohur si frutikulturë Tiranë

“Menjëherë janë dërguar Shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr 5, të cilët kanë konstatuar në banesë të pa jetë shtetasit Halil Lita dhe Dije Lita.

Nga hetimet paraprake është mësuar se shtetasi Halil Lita  ka qëlluar me armë zjarri automatike model 56 bashkëshorten e tij shtetasen Dije Lita dhe më pas ka qëlluar veten.”

August 20, 2017 11:43
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim