Tiranë, e përplas makina, vdes këmbësori në rrugë

May 5, 2014 09:04

Tiranë, e përplas makina, vdes këmbësori në rrugë

Mbrëmjen e djeshme, një person ka gjetur vdekjen, është përplasur nga një automjet. Ngjarja ndodhur mbrëmjen e djeshme në kryeqytet, në aksin Paskuqan-Tufinë, rreth orës 21:40. Policia bën me dije se viktima është rreth 60 vjeç por identiteti nuk u bë i ditur deri në orët e vona të mbrëmjes. Nga policia mësohet se 60-vjeçari është përplasur nga një automjet teksa ishte duke kaluar nga njëra anë e rrugës në tjetrën. Forcat e policisë së kryeqytetit kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe nisën hetimet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

 

 

 

May 5, 2014 09:04
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*