Tiranë, eksploziv makinës së policit

June 23, 2017 08:16

Tiranë, eksploziv makinës së policit

Në orët e para të ditës së sotme ka ndodhur një shpërthim në rrugën “Kastriotët” të kryeqytetit.

Eksplozivi ka dëmtuar pjesën e përparme të një automjeti tip Mercedes Benz, në pronësi të shtetasit T. M., me detyrë oficer policie i krimeve të rënda në Komisariatin e Policisë Krujë.

Dëmtimi i këtij automjeti ka ardhur si pasojë e shpërthimit të një sasie të vogël lënde plasëse.

Grupi hetimor po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve të kësaj vepre.

June 23, 2017 08:16
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*