Tiranë, gjenden predha luftarake në kazanë plehrash

February 7, 2014 09:58

Tiranë, gjenden predha luftarake në kazanë plehrash

Disa predha luftarake janë gjetur në një kontenier mbeturinash në Kombinat. Policia është njoftuar rreth orës 16:20 nga disa banorë, të cilët kanë parë mjetet luftarake të hedhura aty nga persona të paidentifikuar. Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë mbërritur uniformat blu, të cilët kanë rrethuar zonën dhe nuk lejuan kalimin e njerëzve dhe mjeteve. Forcat xheniere morën ën dorëzim predhat për demontimin e tyre. Policia ka nisur hetimet për të zbardhur ngjarjen dhe autorët e dyshuar.

 

 

 

February 7, 2014 09:58
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*