Tiranë, gjendet i varur një person te Liqeni

October 2, 2017 09:19

Tiranë, gjendet i varur një person te Liqeni

Një person ende i paidentifikuar u gjet i pajetë këtë mëngjes nga qytetarët në Parkun e Liqenit Artificial në Tiranë.

Kalimtarët lajmëruan policinë. Me mbërritjen e forcave të rendit dhe ambulancës në vendngjarje, u konstatua se ky person ishte vetëvarur në një pemë me anën e një kablli elektrik.

Ai nuk ka shenja dhune në trup, por policia po punon për zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes.

October 2, 2017 09:19
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*