Tiranë, gjendet i vdekur në rrugë një 36-vjeçar

Redaksia Online January 22, 2013 11:21

Tiranë, gjendet i vdekur në rrugë një 36-vjeçar

Një 36-vjeçar është gjetur i vdekur në rrugë mëngjesin e sotëm, në kryeqytet. Kanë qenë kalimtarët e rastësishëm, të cilët kanë parë trupin e pajetë të një mashkulli në rrugën “Myslym Keta” dhe kanë njoftuar menjëherë policinë. Viktima është identifikuar si Erton Hasani, 36 vjeç. Pas ekzaminimeve paraprake, policia tha se vdekja e 36-vjeçarit mund të ketë ardhur për shkak të abuzimit me alkoolin.

Redaksia Online January 22, 2013 11:21
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin