Tiranë, gjendet një person i pajetë në zonën e Linzës

September 22, 2016 13:30

Tiranë, gjendet një person i pajetë në zonën e Linzës

Një person i pajetë është gjetur gjatë ditës së sotme në zonën e Linzës në kryeqytet.

Forcat e policisë mbërritën në vendin e ngjarjes dhe bëjnë të ditur se viktima Gani Çela, 50 vjeç, i është gjetur në dorën e djathtë një armë zjarri.

Dyshimet janë për vetëvrasje.

September 22, 2016 13:30
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*