Tiranë, gjobë dhe shitje droge, kapen 4 të kërkuar

October 11, 2014 09:24

Tiranë, gjobë dhe shitje droge, kapen 4 të kërkuar

Agjentët e Operacioneve Speciale dhe Kërkimit ndaluan të kërkuarin Amarildo Dajko, 18 vjeç, i cili bashkë me shokun e tij Klevis Reçi, kanë kanosur për dhënie pasurie me shumën e 20 mijë lekëve, të afërmin Asqeri D. Kurse në Laprakë u arrestua Martin Muça, 28 vjeç, me masë gjykate “arrest në burg” për shitje droge. Po për të njëjtën akuza u kapën 2 vëllezërit e kërkuar Bledar dhe Dorjan Plaku, 27 dhe 24 vjeç, me masë sigurie “arrest në burg” nga Gjykata e Tiranës

October 11, 2014 09:24
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*