Tiranë, grabitet një supermarket pranë Zogut të Zi

February 3, 2019 09:57

Tiranë, grabitet një supermarket pranë Zogut të Zi

Një supermarket është grabitur në orët e para të mëngjesit në kryeqytet. Informacione paraprake bëjnë të ditur se disa hajdut kanë grabitur një supërmarket në zonën e Zogut të Zi.

Ngjarja ka ndodhur sot në mëngjes rreth orës 4:00.

Hajdutët kanë thyer derën më mjetet të forta dhe kanë grabitur paratë e  gjetura në arkët.

Shuma e grabitur është qesharake, rreth 40 mije lekë të vjetra. Ndërkohë që grabitësit në nxitim e sipër kanë vjedhur dhe disa steka paketash.

l.h/ dita

February 3, 2019 09:57
Komento

1 Koment

Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim