Tiranë, gruaja vetëhelmohet pas konfliktit me bashkëshortin

September 13, 2016 10:41

Tiranë, gruaja vetëhelmohet pas konfliktit me bashkëshortin

Një konflikt mes dy bashkëshortësh ka përfunduar keq në kryeqytet.

Pas një sherri me të shoqin, gruaja është vetëhelmuar dhe tani ndodhet në spital në QSUT në gjendje të rëndë.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Hamdi Cenoimeri”, në banesën e një çifti të ri.

Pas konfliktit me bashkëshortin, gruaja 29-vjeçare me iniciale A.B., 29 vjeçe është vetëhelmuar, ndërkohë që burri i saj, Mikel.B., 36 vjeç është arrestuar nga policia për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

September 13, 2016 10:41
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim