Tiranë, humb jetën në aksident një 35 – vjeçar

January 16, 2016 09:19

Tiranë, humb jetën në aksident një 35 – vjeçar

Një 35-vjeçare humbi jetën pasi u përplas nga një automjet në zonën e Kombinatit.

Sipas të dhënave në vendin e ngjarjes viktima po tentonte që të kalonte rrugën, por është përplasur nga një makinë tip Wolswagen që drejtohej nga A. Cala.

Policia ka ndaluar drejtuesin e automjetit dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

January 16, 2016 09:19
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim