Tiranë, i dyshuar si shitës droge, kapet me 130 gramë hashash

February 22, 2014 10:21

Tiranë, i dyshuar si shitës droge, kapet me 130 gramë hashash

Një 40-vjeçar që dyshohej se shiste lëndë narkotike në kryeqytet, u kap pas lokalizimit dhe ndjekjes disa ditore nga agjentët e Antidrogës, në një aksion të befasishëm. Hazis Isenlikaj, banues në Tiranë, u lokalizua në bulevardin “Zhan Dark” orët e vona të së enjtes, kurse pas kontrollit fizik të ushtruar nga Patrulla e Përgjithshme, i është gjetur një sasi lënde narkotike, me peshë 130 gramë hashash, që u sekuestrua si provë materiale. Dosja hetimore i kaloi prokurorisë për veprime të mëtejshme.

February 22, 2014 10:21
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*