Tiranë, i riu plagoset pa dashje me armë zjarri

September 16, 2016 11:37

Tiranë, i riu plagoset pa dashje me armë zjarri

Një i ri është vetëplagosur aksidentalisht me armë zjarri në qendër të Tiranës, sipas policisë.

Ngjarja ka ndodhur në një lokal pranë Parlamentit.

Shtetasi R.M. ka qenë në bar dhe arma i është shkrepur në mënyrë të pavullnetshme.

September 16, 2016 11:37
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin