Tiranë, mbytet duke peshkuar në lumin e Brarit 19-vjeçari

July 25, 2018 19:05

Tiranë, mbytet duke peshkuar në lumin e Brarit 19-vjeçari

 

Një 19 vjeçar është mbytur duke peshkuar në lumin e Brarit në Tiranë.

Nga të dhënat e para mësohet se i riu me inicialet R. Y. ishte duke peshkuar me dy vëllezërit kur e ka marrë rrjedha e lumit.

Bëhet e ditur se në vendngjarje kanë shkuar forcat e Reneas dhe polumbarët të cilët janë duke kërkuar për trupin e të riut.

l.h/ dita

July 25, 2018 19:05
Komento

3 Komente

 1. MH July 25, 21:20

  Lumi i Brarit asht origjinal si lumi i Kirit i kthejllte ky i fundit vjen nga alpet pershkon lindjen e qytetit Shkoder derdhet ne bisht te Drinit Ajasem nga kane dal notar te familjes Lishi.Mendu dhe Emin Lishi.

  Reply to this comment
 2. XXXL July 26, 02:35

  MH, behet fjale per nje te mbytur, pra per nje te vdekur ti hidhesh tek kampionati i notit dhe tek notaret.
  A ke ken ndonje here ne Zall te kirit, kendon bilbili gem me gem…….vazhdoje vete se nuk kam kohe te merrem me ty.
  Artikulli ben flale per “lumin” e Brarit, lum i thencin se eshte perrua, ne foto na paraqesin det dhe kallam peshkimi si kallami gazetar qe ka bere shkrimin.

  Reply to this comment
 3. Cun i lagjes July 26, 07:23

  Ka qen” pishina” jon ke ura. Trampolina ishte “tubi”
  Jena plak o MH!
  Vet shnosh familjes!!!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*