Tiranë, merr flakë autobusi i linjës së Kamzës

Redaksia Online February 26, 2013 10:18

Tiranë, merr flakë autobusi i linjës së Kamzës

Një autobus i linjës së Kamëz – Qendër  ka marrë flakë gjatë kohës që kishte ndaluar në stacion, paraditen e sotme. Ngjarja ka ndodhur në Rrugën e Durrësit, në afërsi të shkollës “Qemal Stafa”. Mësohet se fillimisht flakët kanë nisur në pjesën e pasme të autobusit, ndërsa shkak dyshohet të jetë bërë një defekt në motor. Pasagjerët janë përfshirë nga paniku dhe shoferi ka hapur menjëherë dyert. Situata kaotike ka shkaktuar bllokimin e trafikut në rrugë, ndërsa mësohet se nuk ka pasur asnjë të lënduar.

Redaksia Online February 26, 2013 10:18
Komento

1 Koment

  1. Kris February 26, 13:29

    “Berisha lajm” lufte pa kompromise kunder krimit te organizuar : Policia arreston tre te mitur qe kishin vjedhur baker per ta shitur per scrap ??!!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim