Tiranë, motori përplas një këmbësor

Redaksia Online May 1, 2013 17:41

Tiranë, motori përplas një këmbësor

Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti automobilistik në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 17:00, pranë stacionit të trenit tek rruga “Ferit Xhajko”, ku një motor ‘pica taxi’ ka përplasur një këmbësor.

Për pasojë këmbësori, identiteti i të cilit nuk dihet ende, është plagosur rëndë dhe ndodhet në gjendje kritike për jetën në spital.

Në vendngjarje kanë mbërritur mejëherë forca të policisë, të cilët po hetojnë për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

Redaksia Online May 1, 2013 17:41
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*