Tiranë, në gjendje depresioni 68-vjeçari i ngul thikën vetes

October 16, 2015 20:46

Tiranë, në gjendje depresioni 68-vjeçari i ngul thikën vetes

Një 68-vjeçar ka tentuar që të vrasë veten me thikë. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e djeshëm, në banesën e shtetasit K.L., banues në Laknas të Kamzës.

Burime nga policia bëjnë me dije se 68-vjeçari ka përfituar nga momenti kur ka qenë i vetëm në banesë. Si pasojë e tentativës së vetëvrasjes, ai ka marrë një plagë të rëndë në trup dhe ndodhet në spital,  në nën kujdesin e mjekëve. Nga të dhënat paraprake mendohet se ai e ka kryer aktin në gjendje depresive.

October 16, 2015 20:46
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*