Tiranë, nis kontrolli për kartat ilegale të celularëve, 4 nën akuzë

January 29, 2014 10:01

Tiranë, nis kontrolli për kartat ilegale të celularëve, 4 nën akuzë

Policia e kryeqytetit ka nisur kontrollin në pikat ilegale të tregtimit të kartave telefonike të celularëve. Në gjendje të lirë u mor për hetim F. C., 29 vjeç, pasi në afërsi të “Tregut Çam”, është kapur në flagrancë duke shitur aparate telefona celularë dhe karta numra telefoni të kompanive të ndryshme. Pak orë më pas u kap edhe F. A., 34 vjeç, që iu gjetën karta telefoni celular në emër të personave të tjerë dhe A. A., 54 vjeç, e M. V., 23 vjeç, po për të njëjtën akuzë.

 

January 29, 2014 10:01
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*