Tiranë, oficeri i SHISH kërcënon qytetarin me armë, arrestohet

December 4, 2014 23:36

Tiranë, oficeri i SHISH kërcënon qytetarin me armë, arrestohet

Policia e kryeqytetit njoftoi dje se nisi procedimin penal për një punonjës të Shërbimit Informativ Shtetëror, i denoncuar për kërcënimin e një qytetari me armën e shërbimit. Burime policore thanë se oficeri me inicialet S. S., banues në Yzberisht, debatoi fillimisht ashpër me një 49-vjeçar në rrugën “Muhamet Gjollesha” në Tiranë gjatë mbrëmjes së mërkurë dhe më pas ka tentuar që ta vrasë atë. Oficeri i shërbimit ka qenë në gjendje të dehur kur është konfliktuar me Astrit Lokën, por fatmirësisht 31-vjeçari është ndaluar nga personat që e shoqëronin në ato momente.

December 4, 2014 23:36
Komento

1 Koment

  1. MERIMANGA E KUQE December 5, 19:56

    TURP KESHTU DO TE NDODHE PO TE MBASHE PIANEC QE RRINE GJITHE DITETN LOKALEVE MIRREN ME LLAFE E JO PUNE

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*