Tiranë, përfshihet nga flakët një makinë në Kashar

August 11, 2017 13:33

Tiranë, përfshihet nga flakët një makinë në Kashar

Një makinë është përfshirë nga flakët paraditen e sotme, në zonën e Kasharit në Tiranë.

Zjarri ka shkrumbuar mjetin dhe ka shkaktuar panik tek banorët e zonës.

Për momentin nuk dihen ende shkaqet e rënies së zjarrit, por pritet që ato të zbardhen nga zjarrfikësit, të cilët kanë mbërritur në vendngjarje.

August 11, 2017 13:33
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*