Tiranë, përgatiteshin për sulm me armë, 3 adoleshentë në kërkim

October 25, 2014 09:27

Tiranë, përgatiteshin për sulm me armë, 3 adoleshentë në kërkim

Tre adoleshentë i shpëtuan ndjekjes së policisë, ndërsa ishin të armatosur dhe dyshohej se po përgatisnin një sulm pas një sherri. Policia e kryeqytetit njoftoi se arrestoi Elidjon Lamçe, 22 vjeç, dhe shpalli në kërkim shokët e tij Arlind D., 17 vjeç, Dino D., 18 vjeç dhe Leant Sh., 18 vjeç, banues në Tiranë. Në rrugën “Tre Dëshmorët” Yzberisht, janë larguar duke hedhur në tokë një armë pistoletë tip “Mini Bloë” dhe 7 fishekë, që u morën si provë materiale. Policia po heton edhe për aktivitetin e të dyshuarve.

October 25, 2014 09:27
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*