Tiranë, përplas të riun për vdekje, largohet drejtuesi i mjetit

Redaksia Online February 23, 2013 09:26

Tiranë, përplas të riun për vdekje, largohet drejtuesi i mjetit

Dy persona kanë humbur jetën brenda 12 orëve të fundit në kryeqytet, si pasojë e përplasjes nga automjetet. Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm te kthesa e Kamzës, ku një i ri është përplasur për vdekje nga një makinë. Drejtuesi i mjetit është larguar me shpejtësi, duke e lënë viktimën në mes të rrugës. Policia ka nisur hetimet për identifikimin e tij. Ndërsa mbrëmjen e kaluar, një 60-vjeçare u përplas nga një tjetër automjet në zonën e Unazës së Re. Avdie Dumani u plagos rëndë dhe ndërroi jetë teksa transportohej për në spital.

 

Redaksia Online February 23, 2013 09:26
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim