Tiranë, aksident i rëndë pranë Ministrisë së Arsimit

Redaksia Online December 20, 2013 09:22

Tiranë, aksident i rëndë pranë Ministrisë së Arsimit

Një aksident i rëndë është shënuar në kryeqytet mëngjesin e sotëm. Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën pranë Ministrisë së Arsimit, për pasojë ka humbur jetën një person, ndërsa një tjetër ka mbetur i plagosur rëndë.

Mësohet se në aksident ka humbur jetën Berti M., rreth 40 vjeç, ndërsa i plagosur rëndë ka mbetur 42-vjecari nga Librazhdi Ilmi Q., i cili po lëvizte me automjetin tip ‘Audi’.

Dyshohet që shkak për aksidentin të jetë bërë shpejtësia e madhe me të cilën po lëviznin dy automjetet.

Redaksia Online December 20, 2013 09:22
Komento

2 Komente

  1. Mira December 20, 12:50

    Me vjen shume keq! Policia duhet te jete shume e rrepte me shoferet. Keshtu do u ruaje jeten atyre dhe kembesoreve.

    Reply to this comment
  2. Pëllumb zaimi December 20, 14:46

    Aty kryqëzohen katér rrugë dhe thuajse nuk ekziston asnje polic trafiku?

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?