Tiranë, plagoset me thikë efektivi i policisë

March 11, 2016 17:52

Tiranë, plagoset me thikë efektivi i policisë

Plagoset me thikë, efektivi i policisë së Komisariatit Nr.6, Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur sot, rreth orës 03:50, në afërsi të një qendre tregtare në rrugën e Elbasanit. Sipas burimeve, i dëmtuari Gjergji Muça, 31 vjeç, banues në Tiranë, nuk ka qenë në krye të detyrës, në momentet që është plagosur.

Efektivi ka plagë në pjesën e duarve dhe të fytyrës, dëmtime këto të pësuara nga mjete prerëse.

Gjergji Muça ndodhet në SQU-të nën kujdesin e mjekëve. Nuk dihet motivi i plagosjes së 31-vjeçarit, por po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

March 11, 2016 17:52
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim