Tiranë, policit privat i vjedhin armën e shërbimit, një në pranga

October 29, 2014 23:22

Tiranë, policit privat i vjedhin armën e shërbimit, një në pranga

Dy persona dyshohet se i kanë vjedhur armën e shërbimit një efektivi të policisë private në kryeqytet. Burime zyrtare nga policia thanë se ngjarja ka ndodhur më 25 tetor, në rrugën “Themistokli Germeni”, ku në kroskotin e mjetit të markës “Ford Mondea”, B. S., i kanë vjedhur armën e shërbimit pistoletë “TT”, që e mbante si roje pranë shoqërisë private Sh.R.S.F “Pelikani Security”. Dje u arrestua si i dyshuar Lulzim Toçi, 28 vjeç dhe u shpall në kërkim shoku i tij Florenc T., si bashkëpunëtor në këtë krim.

October 29, 2014 23:22
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?