Tiranë, pranga 30-vjeçarit për marrëdhënie seksuale me të mitur

April 10, 2015 14:13

Tiranë, pranga 30-vjeçarit për marrëdhënie seksuale me të mitur

Një shtetas u prangos të enjten nga Policia e Tiranës, pasi dyshohet për marrëdhënie seksuale me një të mitur.

Sipas njoftimit zyrtar të policisë kryeqytetase, “30-vjeçari Ramiz Ukdashi, banues në Tiranë, u ndalua pasi ka kryer marrëdhënie homoseksuale me të miturin E.H., 8 vjeç”.

Policia nuk dha detaje të tjera, por shtoi se “ngjarja ka ndodhur një muaj më parë” dhe se “vijojnë hetimet e mëtejshme”.

April 10, 2015 14:13
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*